Cheat Engine Kullanımı

Bilgisayar üzerinden oynadığımız birçok oyun sürekli olarak aynı düzeyde olabilmektedir. Windows altından çalışan oyun programları ise Cheat Engine gibi kaliteli oyun hile programı ile değiştirilebilir, hatta düzenlenebilmektedir. Cheat Engine programı üzerinden birçok oyuna müdahale edebileceğiniz gibi aynı zamanda zorluk derecelerini de ayarlamanız mümkündür.

Farklı kategorilerde ki oyunları hızlandırabilir, zorlu bölümleri yavaşlatabilirsiniz. Eğer kendiniz hata bulduysanız düzeltmenize de olanak sağlamaktadır. Cheat Engine programı kullanımı Türkçe karakterlerden üretildiği için son derece kolaydır ve oyunlarınıza müdahale etmenize sağlamaktadır.

Online oyunlar ve Windows üzerinden çalışan oyunlara karışmanız engellenmektedir. Bu yüzden daha çok flaş oyunları değiştirmeniz yüksek ihtimalle daha fazladır. Oynadığınız oyuna göre değişim gösteren hileleri yöneterek, internet üzerinden de araştırma yapabilirsiniz.

Programı indirmek için Cheat Engine indir sayfamıza göz atmanızı tavsiye ederiz.

Bu yazı Cheat Engine kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Cheat Engine Kullanımı için 6 cevap

  1. emre cem der ki:

    bu porogram çok güzel

  2. berat der ki:

    nasıl indiriliyo kaç kere denediysem olmadı

  3. emir der ki:

    chat engine yaz alta chat engine 6.3 indir çıkacak ona bas ama hemenindir.com dan indir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>